معرفی مدیران

مدیر عامل،دکتر سید غیاث الدین طاهری،دارای بیش از 30 سال سابقه مدیریت در صنایع مختلفکشورهای،ایران،چین،مالزی،آفریقای جنوبی که 20 سال آن در صنعت خودرو بوده است.

 

معرفی طرح

طرح بررسی فرصت سرمایه گذاری در قطب سوم خودروسازی کشور

  مقررگردیده در پیکره هفتم شرقی منطقه آزاد چابهار شهرک انحصاری خودرو با عنوان قطب سوم خودروسازی کشور گروه صنعتی تیس خودرو ( tissco ) افتتاح شود.که در این شهرک مناطق مختلفی اعم ازتولید خودرو سبک و سنگین،خدمات،پارکینگ خودرو از در نظر گرفته خواهد شد.وسپس زمین ها با قیمت تعیین شده توسط شرکت tissco به متقاضیان واگذار می گردد.طبق قرار داد، دریافت کنندگان زمین موظف به احداث واحد صنعتی مرتبط با خودرو در زمین واگذاری می باشند. اهداف نهایی این طرح رسیدن به ظرفیت تولید یک میلیون خودرو در سال می باشد که شامل 200 هزار خودرو تجاری سنگین ( انواع کامیون، کشنده و اتوبوس) بوده و 800 هزارخودرو سبک( انواع مختلف سواری شخصی وانواع SUV ، Cross over و Pick up) خواهد بود.برای اجرای این طرح که هدف صادرات حداقل 30 درصد محصولات تولیدی و ساخت داخل حداقل 51 درصدی خودرو را دنبال می کند فرض شده که ظرفیت تولید به صورت تدریجی ایجاد شده و طی 10 سال به حداکثر ظرفیت تولید خود خواهد رسید. در این رابطه شرکت tissco به عنوان شرکت مادر با سهم حداکثر 30% در شرکت های زیر مجموعه مشارکت نموده و معاونت تضمین کیفیت ، کنترل کیفیت ونظارت بر عملکرد شرکت های زیر مجموعه درکل شهرک را به عهده خواهد داشت.

 

نقشه زمین طرح

 

فراخوان سرمایه گذاری

قطب سوم خودرو سازی کشور ، شهرک خودرو را در زمینی به ساحت 300 هکتار در بهترین منطقه صنعتی ، با توجه  تسهیلات ویژه در منطقه ازاد چابهار (cfz) (امتیازات انحصاری منطقه به پیوست می باشد.) تشکیل داده است. و شرکتی به نام تیسکو با مدیریت دکتر طاهری (با بیش از 30 سال سابقه مدیریت بین الملل در خودرو سازی های جهان ) که مسئولیت انجام کلیه امور این شهر خودرو را دارد از شرکت شما دعوت می کند در این سرمایه گذاری به صورت مستقیم یا مشارکت یا اعطای برند مشارکت نمایید.

 

ارتباط با ما

تهران_خیابان خالد اسلامبولی(وزرا)،نبش خیابان بیست و نهم ، پلاک 19 طبقه دوم تلفن:88776313 _021         فکس:88776316_021 Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید